Uživatelské jméno:   Heslo:   Pamatuj si mě  

Hodiny s obvody CMOS

 Tisknout 

Konstrukce, která primárně vznikla jako stavebnice pro Elektrotábor, byla velmi žádaná. Jedná se o jednoduché zapojení, žádné procesory. Hodiny si tak může postavit kdokoliv.

Elektrotábor 2015

 Tisknout 

7.8. jsme zakončili čtvrtý ročník Elektrotábora s letopočtem 2015. Tak jako v předchozích letech, sešla se parta nejen již známých tváří dětí a dospělých, ale přibyly i nové tváře. Zúčastnili jsme se SSB ligy, Alpe Adria/QRP závodu, vypustili jsme balón se sondou a také pomocí pneumatických raket prováděli "satelitní" snímky tábora a okolí. Doplněné video na konci článku.

PDM a PD 2015

 Tisknout 

První víkend v červenci je zde a také největší závod sezóny. Sešli jsme se v sobotu na kopci v obvyklé sestavě.

Beta verze KJTlogu build 367

 Tisknout 

Ke stažení na stránkách deníku je nová betaverze - 3.0.2.367

Mistrovství ČR v radioelektronice 2015 v Opavě

 Tisknout 

Je tu květen a také dlouho očekávané vyvrcholení ročních příprav na celostátní klání dětí a mládeže v radioelektronice. A tak jsme se tento proloužený víkend sešli v Opavě poměřit síly s vítězi krajských kol celé republiky.

Wobbler verze 2

 Tisknout 

Na základě ověření předchozí verze jsem se rozhodl k inovaci. A tak mi tento týden došly desky na druhou verzi wobbleru.

Krajská soutěž dětí v radioelektronice 2015

 Tisknout 

V sobotu 11.dubna jsme se vypravili s kluky na krajské kolo soutěže do Nového Jíčína, které bylo opět společné pro Zlínský a Moravskoslezský kraj.

Velikonoční závod 2015

 Tisknout 

Jsou tu Velikonoce a s nimi také Velikonoční závod. Vyrazili jsme na kopec s úmyslem zúčastnit se pod OK2KJT také závodu dětí.

Okresní kolo soutěže dětí a mládeže v radioelektronice 2015

 Tisknout 

Je tu březen a s ním start soutěžní sezóny v radioelektronice pro děti a mládež. Po měsících příprav v kroužcích i doma se sešli členové kroužků okresů Nový Jíčín a Vsetín ve Frenštátě p.R., aby srovnali vzájemě své síly.

Trable 2 aneb nový bootloader

 Tisknout 

Taaak a je to tu. Nakonec víkend zase v... ale výsledkem je nový, rozchozený bootloader, který i funguje, alespoň co jsem zatím ověřil na kódu RGBmatice, který s jinými nechodil.
Přejít na stranu   <<        >>